biale-logo-akademii-bialego-fartucha-1000x1000

Kilka słów o mnie

Nazywam się Dominik Mukrecki. Dydaktyką zajmuję się od 2012 roku. Zaczynałem od udzielania korepetycji z biologii, chemii, matematyki i fizyki. Z dorywczego zajęcia stały się one sposobem na życie połączonym z pasją. Nauczanie innych daje mi dużo satysfakcji.

W 2014 roku założyłem amatorski vlog Darmowe Korepetycje, na którego łamach prowadziłem transmisje na żywo za pośrednictwem YouTube. Miały one charakter interaktywnych wykładów i pozwoliły mi uzyskać sporą popularność, pomimo dorywczego charakteru.

Wielokrotnie borykałem się z dylematami dotyczącymi zawodowej przyszłości. W 2015 roku ukończyłem kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jednakże postanowiłem zaryzykować i wybrać działalność dydaktyczną zamiast pewnej pracy zawodowej. Patrząc z perspektywy, uważam to za dobry wybór.

Aby nie zmarnować potencjału do nauczania innych, zdecydowałem się rozpocząć drobną działalność wydawniczą. W 2016 roku wydałem autorski podręcznik p.t.: Mam kota na punkcie chemii. Zdobył on sympatię moich Uczniów m.in. dzięki prostemu językowi, pozbawionemu zawiłych sformułowań. Drugą wydaną przeze mnie książką jest Monocykl Krebsa — autorski podręcznik do biochemii, cytologii i metabolizmu. Jego wydanie zostało przewidziane na styczeń 2018 roku.

Naturalnie postępująca ewolucja mojej działalności doprowadziła mnie do momentu, w którym zdecydowałem się na założenie własnej szkoły. Szkoły w przenośni z racji małej skali oraz braku formalizacji, ale mającej na celu dotarcie do jak największej ilości potencjalnych Uczniów z ofertą moich zajęć indywidualnych, grupowych oraz mediów mojego autorstwa. Dydaktyka była, jest i, mam nadzieję, będzie moim stylem życia.

Zapraszam Cię do śledzenia aktywności Akademii Białego Fartucha na niniejszym blogu oraz kanale YouTube, jak również do zapoznania się z komercyjną ofertą.

Życzę samych sukcesów w nauce!

Dominik Mukrecki